MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0535 252 52 50

İkinci El Paraflaş Alan Yerler

AnasayfaFotoğraf Makinesiİkinci El Paraflaş Alan Yerler

Doğum,düğün,doğum günü,mezuniyet ve sayamayacak kadar bizim için değeri paha biçilemeyecek kadar çok olan özel günler. Bu günlerin hatıralarımızda bıraktığı eşsiz anların yanı sıra bize kalan sadece bir kaç kare fotoğraf yada video kaydı oluyor. Ancak sadece telefon yada manuel makinalar değil hepmizin tercihi daha profösyonel çekimler oluyor. Basit bir stüdyo kurmak ama kalite seviyesini üst sıralarda tutmak açısından makinalar, ışık,ses ve paraflaşlar oldukça önem taşıyor.

Bu tür stüdyolarda paraflaş ışık sisteminin mihenk taşını oluşturuyor diyebiliriz. Ama tabiki paraflaş kullanımı bir tür profösyonellik istediği için bu aletlerin kullanımı biraz zor olmalıdır. İşlenen temada kullanılan ürün ampül ışığıyla net bir ışık sağlanırken paraflaşın kullanılmasıyla bunun neredeyse 1000 katı güçlü bir ışık elde ediyoruz. Bu durum da tema ve yapılan işin daha sağlıklı ve kalliteli olmasını sağlıyor.

Fakat tüm elektronik makinalarda olduğu gibi paraflaşlarında sıfır üretim ve ikinci el satışlarında çok fazla bir fiyat farkı ortaya çıkmaktadır. Bin küsür liralarla satın aldığımız ürünlerimizi satmak istediğimizde paravan firmalar fahiş fiyatlar ortaya koyarak satıcıyı zarara uğratmaktadir. Sizlerde istanbul içi ve çevresinde paraflaş’larınızı 2. El olarak satmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerinizin halihazırda çalışır vaziyette olması bizler için yeterli bir kriterdir. Fiyat kaybını en minimuma indirerek sizlerden ürünlerinizi alıyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz lütfen firmamızla iletişime geçiniz.